Polish English German

Latawce.info

Jesteś tutaj: Home / O nas / Regulamin sklepu

Sklep internetowy IKAR, dostępny pod adresem www.latawce.info, prowadzony jest przez Agnieszkę Łasecką, Biskupińska 18b, 88-410 Gąsawa, NIP 562-101-44-84

Regulamin sklepu

1. Sklep internetowy IKAR prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane przez strony www.latawce.info. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna zależnie od sposobu płatności:

· zamówień płatnych przy odbiorze - moment złożenia zamówienia,

· płatności przelewem - moment zaksięgowania wpłaty na koncie WAMED

· płatności przelewem on-line – moment autoryzacji przez system PayU

· płatności kartą płatniczą - moment autoryzacji przez system PayU (informacyjnie – zamówienia realizujemy codziennie w wypadku złożenia w dniu roboczym do godziny 10.00 wysyłane jest w tym samym dniu)

4. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas realizacji to maksymalnie 1-2 dni, czas dostawy Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni, firmą kurierską w ciągu 1-2 dni - zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu czyli ok. 2 dni.

5. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy. Towar wraz z opisem przedmiotu gwarancji oraz dowodem zakupu należy przesłać na adres AGAMED 88-410 Gąsawa , Biskupin 2a lub dostarczyć osobiście do firmy AGAMED; BISKUPIN 2A

6. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/ ustawie, w przypadku nieprzedstawienia dowodu zakupu.

7. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Nie dotyczy to przypadku, kiedy produkt został uszkodzony w transporcie, o czym klient powinien niezwłocznie po odbiorze paczki poinformować sklep IKAR. W takim przypadku klient może także złożyć pisemne oświadczenie o uszkodzeniu zawartości paczki u kuriera/osoby dostarczającej.

8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

9. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód sprzedaży – paragon lub na życzenie faktura VAT. Faktura VAT lub paragon wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

10. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości i wagi. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

11. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

· płatność przy odbiorze,

· płatność przelewem on-line za pomocą serwisu PayU,

· płatność kartą płatniczą za pomocą serwisu PayU,

· płatność przelewem na konto:

Bank Zachodni WBK
PLN - 49 1090 1069 0000 0001 3334 3772
EUR - 53 1090 1069 0000 0001 3334 3894 , SWIFT CODE: WBKPPLPP

AGAMED, Biskupińska 18b, 88-410 Gąsawa, POLSKA.

11. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony.

13. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dowodem sprzedaży, otrzymaną wraz z nim fakturą. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

14. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powinien odesłać go pod adres 88-410 Gąsawa , Biskupin 2a. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę (lub paragon). Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zaoferuje inne, dostępne w sklepie towary do wyboru lub zwraca wartość za zamówiony towar.

15. Parametry produktów są podane orientacyjnie. Towar z nieznacznie różniącymi się parametrami od podanych w sklepie nie podlega reklamacji.

16. Administratorem bazy danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego IKAR jest f-ma AGAMED z siedzibą w Gąsawie, Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji umów sprzedaży, w zawiązku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów do klienta tylko w celu realizacji zamówienia. Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.

17. Korzystanie ze sklepu oznacza akceptację regulaminu.

18. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.)

Newsletter

Bądź na bieżąco z polskiego życia latawcowego. Zapisz się do newslettera!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

O nas

Firma IKAR zajmuje się produkcją latawców dziecięcych, sportowych i akrobacyjnych oraz całego osprzętu związamego z latawcami. Produkujemy także latawce specjalnie zaprojektowane do wykonywnia zdjęć z „lotu ptaka”. Czytaj więcej...

Skontaktuj się z nami

  • tel/fax +48 (52) 302 52 59
  • info@latawce.info
  • GG# 600465
 x 
Twój koszyk jest pusty