Polish English German

Latawce.info

Jesteś tutaj: Home

SPORTOWE KAMERY DRIFT - oficjalny przedstawiciel

Kamery Drift w połączeniu z prostym uchwytem mogą z powodzeniem służyć do fotografii latawcowej. Dzięki niewielkiej masie można zastosować latawce o mniejszej powierzchni niż w przypadku standardowych urządzeń. Najlepsze efekty uzyskujemy przy zdjęciach wykonywanych co 10 sekund i kącie obiektywu 127 stopni. Dzięki sprawnie działającej optyce procent nieudanych zdjęć jest bardzo niewielki (na wykonanie serii zdjęć potrzebujemy zaledwie kilka / kilkanaście minut). Po uruchomieniu obsługi Wifi istnieje możliwość zdalnej kontroli i podglądu z kamery. Nie ma to jednak większego znaczenia w przypadku kart o dużych pojemnościach oraz większych pułapach (zasięg Wifi to około 90m).

Prostota całego zestawu i szybkość jest montażu i wypuszczenia w powietrze powoduję, że KAP nigdy nie był tak prosty i dostępny. Dodatkowym atutem jest długa praca na akumulatorze. Testy zdjęć seryjnych wykazały 2.5 godziny pracy ciągłej. W praktyce przy codziennym wykonywaniu zdjęć kamerę trzeba ładować co kilka dni. Kamera może być używana również do wielu innych zastosowań – w tym jako rejestrator samochodowy. Zastosowanie standardowego gwintu fotograficznego daje raktycznie nieograniczony dostęp do tanich akcesoriów (uchwytów, statywów, adapterów). Gumowana, wodoszczelna obudowa daje pozwala na używanie w niesprzyjających warunkach oraz małe szanse na uszkodzenie podczas przymusowego lądowania. W przypadku uszkodzenia szkła obiektywu można go łatwo wymienić (99zł za 2 sztuki).

 

 DRIFT GHOST - S

 specyfikacja techniczna

 

zobacz informację prasową DRIFT GHOST S

 DRIFT HD GHOST

specyfikacja techniczna

 DRIFT GHOST-S bialy 1 DRIFT HD GHOST komplet

 

RIG z kamerą DRIFT

Zdjęcia KAP z Drift-em

Zdjęcia zestawu kamera + rig

Zdjęcia z KAPing

 

RIG profesjonalny z Olympusem

Zdjęcia KAP z rig-eim profesjonalnym

Zdjęcia RIG-a profesjonalnego

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z polskiego życia latawcowego. Zapisz się do newslettera!

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

O nas

Firma IKAR zajmuje się produkcją latawców dziecięcych, sportowych i akrobacyjnych oraz całego osprzętu związamego z latawcami. Produkujemy także latawce specjalnie zaprojektowane do wykonywnia zdjęć z „lotu ptaka”. Czytaj więcej...

Skontaktuj się z nami

  • tel/fax +48 (52) 302 52 59
  • info@latawce.info
  • GG# 600465
 x 
Twój koszyk jest pusty